Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vojenská pietní místa okres Náchod


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pomník na hřbitově v Broumově

(Milan Kopecký , 29. 9. 2010 8:35)

Asi uprostřed hřbitova v Broumově stojí nepřehlédnutelný pomník padlým - Jeho největší zajímavostí je zabudovaná "kniha" s listy ze silnějších plechů, na nichž je velice dlouhý seznam padlých vojáků. První z nich jsou myslím z Šestašedesáté války. V této chvíli ovšem nedovedu posoudit, protože Broumov byl ryze německé město, zda jsou zde uvedeni jen "naši". Hledal jsem pomník zde, ale nenašel! Má to nějaký důvod? Poslal bych i obrázky, ale nevím jak a kam.
Díky za odpověď.
M.Kopecký

Re: Pomník na hřbitově v Broumově

(Jan, 16. 8. 2014 21:16)

Vážený pane již jsme místo nafotil a pokusím se jej ještě vložit. Opravdu to není jen tak napsat, není to tu zařidte to! Jsme spolek dobrovolníků a amatérů, který pracuje zadarmo a z lásky k historii. Proto když jsem zde tak fotím co nemáme, a Vámi zminovaném hřbitově jsem nafotil další VPM. Škoda, že jste ty fotografie neposlal, sám a dřív.

Re: Re: Pomník na hřbitově v Broumově

(martin, 16. 8. 2014 21:39)

Jak píše Jan, jdeme zvolna, ale zato důsledně a důrazně. Víme, že nám mnoho položek chybí, ale víme, že je dříve či později všechny do databáze dostaneme.

Pomník na hřbitově v Broumově

(Martin, 29. 9. 2010 9:57)

Jak máme napsané již na úvodní straně, to že zde nějakou památku dosud nemáme, znamená pouze to, že ji nikdo z nás dosud nezmapoval. Ucelenou a z daní zaplacenou databázi VH najdete ná stránkách MO (viz. odkazy). Vše ohledně zaslání dat k nám naleznete v sekci vkládání dat (levá lišta menu). Děkujeme za Váš zájem.