Jdi na obsah Jdi na menu
 


spolkové triko, vzor 2009

26. 7. 2009

ObrazekPo více než dvou letech si náš Spolek pro vojenská pietní místa, o.s. pořídil opět spolková trička. Tedy tentokrát nejen trika, ale i košile.

A přestože minulá trika nebyla špatná a svému účelu velmi dobře slouží i dnes, rozhodli jsme se tentokrát pro vyšívaný motiv. Co bude tímto motivem bylo jasné od počátku, mělo to být logo našeho spolku. Firmu jsme měli vybranou hnedle, neb jsme znali jejich produkty a chtěli jsme přesně něco takového. Neděláme reklamu, kvalita se chválí sama, ale pro zvědavce, stránky firmy jsou ZDE. Ochotně nám pomohli dodělat naše podklady do použitelné podoby a po velmi krátké době naši objednávku zhotovili.

Pořídili jsme si trika a košile s krátkým rukávem v khaki a pískové barvě, s logem spolku na levé straně prsou. Část členů si ještě přiobjednala našít vlajku na rukáv. Každý člen si mohl objednat kolik sám uznal za potřebné, pro spolek se po minulé zkušenosti ještě pořídila malá záloha, která bude distribuována dle potřeb.

ObrazekDistribuci přijal na svá bedra náš předseda Standa, který první zásilku rozdělil už na červencové schůzi a ostatní zájemce odbaví postupně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář