Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se stát členem spolku

8. 6. 2007
Vzhledem k tomu, že jsme přešli na organizovanou podobu, tedy Spolek pro vojenská pietní místa, o.s. nabízí se všem našim přispěvatelům možnost se stát i členy tohoto spolku.

Je však třeba zdůraznit, že ti co se nijak organizovat nechtějí, nepoznají žádnou změnu ! Vše bude fungovat při starém, tak jak jsme již pár let odzkoušeli. Spolek, jak již bylo mnohokrát uvedeno, vznikl hlavně jako partner pro vyjednávání s úřady, pro které "parta nadšenců" mnohdy není partnerem.

První výkonný výbor volili ti členové, kteří jsou u naší činnosti víceméně od počátku a starali se mimo jiné i o věci, které jsou vlastně náplní nynějšího spolku. Ale do budoucna chceme být otevření pro všechny zájemce, pochopitelně tedy pro ty ochotné pracovat, "kusovka" by projektu mapování VPM nijak neprospěla.

Pro vlastní vstup do spolku je nutné si vyplnit přihlášku do spolku a odeslat ji na adresu spolku k rukám našeho předsedy, Standy Kaina. Přihlášku je nutné podepsat a tedy je nezbytné ji v dnešní době poslat zastarale poštou. Pochopitelně je možné mu ji předat osobně na srazech apod.

A dále se řídit stanovami spolku. Nic víc, no ale ani nic méně.

přihláška do spolku ke stažení - ZDE


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář