Jdi na obsah Jdi na menu
 


GEOCACHING

16. 6. 2008

GEOCACHING


Asi by bylo v současné době nošení dřeva do lesa zde psát o co se jedná. Odkážeme Vás rovnou na české stránky o této hře – (http://www.geocaching.cz/news.php). Dozvíte se zde nejen podrobnosti, ale naleznete i postup jak se zaregistrovat na celosvětových stránkách hry (http://www.geocaching.com/). Na http://www.geocaching.com/ naleznete také přehled dosud ukrytých a hlavně zaregistrovaných cache (pokladů) po světě.

A nyní co dělá geocaching na stránkách s vojenskými pietními místy ? Důvod je prostý, jedním z cílů našeho projektu je daná místa nejen mapovat, ale i propagovat. Mnoho z těchto památek je schovaných po lesích, v loukách i na dalších zajímavých místech. No a proto si myslíme, že jednou z cest propagace by mohla být tato hra. Příjemný výlet s GPS a na konci vojenské pietní místo se skrytou cache. A něco málo o tom, jak jsme chystali naši první skrýš.

ČsOL vydala sadu geocoinů, někteří naši kolegové se jich ujali, přidělili jim mise  a vyslali je na cestu. 

Velmi uvítáme informace od všech co cache našli o stavu památek.

Skrýše se vztahem k vojenským pietním místům naleznete zde

Seznam legionářských geocoinů naleznete zde

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

úklid a servis cache

(Honzin, 29. 11. 2009 18:08)

Ahoj všichni!
Na základě zápisu z komentářů k ,,Naší" geocache jsem jel okolo a vyměnit obal cache a lépe ji zamaskoval.
Při té příležitosti poklidil kolem pomníku, fakt nechápu jak se tam některé věci dostanou.

nová keš Plzeň

(Martin, 11. 6. 2009 18:23)

Zdravím, určitě v těch končínách kešku nechystáme, protože tam nemáme pokrytí příznivci, tak, aby se dala udržovat. Budeme víc než rádi, když u pomníku schránku zřídíte a dáte nám o ní vědět, rádi ji budeme propagovat i na našem webu (i když je GC podstatně slavnější než celý náš projekt :-) ).
Díky a mnoho úspěchů

nová keš Plzeň

(slasi, 11. 6. 2009 8:43)

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, zda-li nechystáte nějakou novou kešku u pomníku v Plzni Božkově? A pokud ne, zda-li by vám nevadilo, kdybychom se do její realizace pustili my? Máme zatím jen nápad: udělat multinu a zapojit do ní pomník G. Píky na Slovanech, pomník dole na Ostrově v Božkově a samozřejmě ten v Božkově "nahoře". Díky předem za odpověď. S pozdravem geotym Slasi