Jdi na obsah Jdi na menu
 


První svazky z tisku knihovny jsou v distribuci

2. 3. 2009

První tištěné svazky z edice knihovna jsou na světě

 

Když náš projekt před několika lety začínal, považovali jsme za vlastně nemožné, že by se někdy mohl rozvinout do podoby „papObrazekírového“ vydání. A také jsme si moc nedokázali představit, že by se k projektu mohlo připojit nějaké větší množství lidí.
Jak vidno, oboje byla mýlka. K projektu se připojili stovky přispěvatelů, pomocníků a rádců a v nedávné době se podařilo dosáhnout i toho „papíru“. Jak jsme

 

na našem posledním setkání prezentovali, podařilo se vydat tiskem první dva pracovní sešity o vojenských pietních místech. A právě nyní se zvolna zahajuje distribuce tohoto počinu. Už nyní vidíme mnoho dalších změn, které je třeba udělat, aby další svazky byly ještě lepší, než první dva (Praha 7 a Český Brod) a tak doufejme, že se nám podaří v tomto díle pokračovat.

A hlavně bychom rádi poděkovali Československé obce legionářské za podporu při tisku těchto sešitů, bez ní bychom si na podobnou věc asi ještě chvilku počkali. Jsem  přesvědčen, že s týmem, který se okolo projektu poskládal, bychom se dočkali a budeme pokračovat i dál.

Díky všem za splnění tohoto našeho malého snu, tedy tiskoviny o vojenských pietních místech, která je pro čtenáře zdarma.

Distribuci bude dle předběžného plánu zajišťovat ČsOL a Českobrodská jednota ČsOL.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Knizka

(Martin, 9. 8. 2009 11:21)

Jsme rádi, že se Vám naše edice líbí, letos by měly vyjít (v elektronické podobě určitě) v papírové doufejme také opět dva tituly (okres Jeseník, město Beroun) jenž se zvolna dokončují. Jestli se zadaří, mohla by být i jedna publikace o historii letos navíc.

Knizka

(Vojtech Chudlasky, 9. 8. 2009 10:44)

Diky za tak skvely titul jako je tato edice doufam ze v budoucnu vyjdou dalsi. Diky i za www stranky.