Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. zasedání republikového výboru ČsOL

15. 10. 2007

Dne 16.června 2007 se v hotelu Legie v Praze konalo 1. zasedání republikového výboru ČsOL. Jednání se zúčastnilo 26 Zvolených členů RV ČsOL.

Nové vedení ČsOL, zvolené na sněmu ČsOL

PŘEDSEDA:  MUDr. Pavel Budinský, Ph.D., MBA.

MÍSTOPŘEDSEDOVÉ: Alexander Beer, Jaroslav Chejstovský, MUDr. Jindřich Sitta

PŘEDSEDNICTVO REPUBLIKOVÉHO VÝBORU (bez titulů):
Karel Blahna, Emil Cigánik, František Gábor, Jaroslav Hofrichter, Emil Ligač, Jaromír Mareček, Milan Mojžíš, Ladislav Sornas, Stanislav Švídek.

ČLENOVÉ REPUBLIKOVÉHO VÝBORU:
Bartsch Michal, Černoch Karel, Čiliak Ivan, Ditrichová Alena, Fantlová Anna, Fuzák Peter, Gnojek Richard, Hasinec Josef, Hercz Josef, Heřkovič Jindřich, Horváth Tibor, Jarolím Jaroslav, Kaleta Adolf, Končický Mikuláš, Konieczny Oto, Kubišta Rostislav, Kuchynka Václav, Liška Antonín, Luňák Miroslav, Marek Miroslav, Ovečka Peter, Paleček Ladislav, Palička Vladimír, Páral Bohuslav, Perlík Rostislav, Petras Václav, Pokovba Petr, Přerovský Josef, Sitta Alois, Souček Jan, Štěpánovský Karel, Urban Vladimír


Dále byly schváleny oblasti práce jednotlivých komisí a následně na zasedání Předsednictva Republikového výboru ČsOL navrženi a schváleni předsedové a členové jednotlivých komisí.
Stručný přehled složení jednotlivých komisí :
   
Komise pro dohledání majetku    
Alexander Beer
Ing. Jiří Železný

Komise historicko-dokumentační   
Ing. Štembera   
Zoe Klusáková; Milan Těšínský; Tomáš Jambor; Jaroslav Čvančara; Martin Brynych

Komise legislativní  
 
Ing. Jaromír Mareček   
Alexander Beer

Komise pro udělování odměn a ocenění   
Jaroslav Chejstovský   
Jaroslav Kumbera; Karol Janoušek; Jiří Vlasák; Josef Čermák; Josef Vegner; Ján Danko; Jaroslav Hofrichter

Komise pro otázky zdravotní a sociální   

MUDr. Josef Hercz   
Jitka Dušková; Anna Fantlová; Dr. Miroslav Kocourek; Václav Kuchyňka; Zuzana Kupková; Libuše Sanitráková; Dr. Vlastimil Tichý; Ing. Miroslav Masopust; Ing. Jaroslav Novák

Komise pro plánování a zabezpečení akcí   
Jaroslav Chejstovský   
Ing. Emil Cigánik; Josef Hasinec; Jakub Matulík; Marie Charvátová; Zdeněk Horák

Komise tisková, publikační a pro strategickou komunikaci   
Ing. Peter Fuzák   
Komise pro rozvoj a řízení jednot a organizaci Obce   
Milan Mojžíš   

Komise pro zahraniční spolupráci   
Ing. Karel Blahna   
Pavel Konvalinka

Komise finančně-ekonomická a pro správu majetku   
MUDr. Pavel Budinský   
Ing. Josef Sobota; Ing. Vladimír Urban

Obsazení jednotlivých komisí není uzavřeno. Lze navrhovat další členy a zájemce o práci ve stálých komisích, projednat jejich kandidaturu s předsedou dané komise a poté předložit na příštích zasedáních PRV ke schválení.Další informace naleznete na stránkách ČsOL - ZDE

Pro Českobrodskou jednotu je důležité, že členem RV se stal mjr. Ing. Josef Přerovský, předseda naší jednoty a v historické komisi je prap. Martin Brynych.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosba

(Viliam Bodnár, 24. 9. 2015 20:39)

dovoľte mi požiadať Vás o pomoc pri hľadaní mojich spolužiakov. Ukončil som VSOŠ Nitra a pripravujeme stretnutie absolventov po 40 rokoch. Väčšinu spolužiakov sme zohnali cez facebook, obecné úrady, internet a pod. Naďalej nám chýbajú aktuálne adresy, prípadne posledné útvary vojenskej profesionálnej služby na týchto spolužiakov. Ide o: Oldřich GRÝGERA, Jaroslav KUMBERA z Klatov, Miroslav KUŽEL z Trebíča, Milan MALÝ z Prahy, Petr NOSEK z Brna, Miroslav STARÝ. Spolužiaci slúžili v ČR. Boli sme 56.čata VSOŠ Nitra, ročník 1971 – 1975. Väčšina je narodená v roku 1956. Ďakujem za prípadnú ochotu, radu a pomoc. Moja adresa e-mail: bodnar@pliesovce.sk ; tel:+421917371278

Prosba

(Viliam Bodnár, 24. 9. 2015 20:36)

dovoľte mi požiadať Vás o pomoc pri hľadaní mojich spolužiakov. Ukončil som VSOŠ Nitra a pripravujeme stretnutie absolventov po 40 rokoch. Väčšinu spolužiakov sme zohnali cez facebook, obecné úrady, internet a pod. Naďalej nám chýbajú aktuálne adresy, prípadne posledné útvary vojenskej profesionálnej služby na týchto spolužiakov. Ide o: Oldřich GRÝGERA, Jaroslav KUMBERA z Klatov, Miroslav KUŽEL z Trebíča, Milan MALÝ z Prahy, Petr NOSEK z Brna, Miroslav STARÝ. Spolužiaci slúžili v ČR. Boli sme 56.čata VSOŠ Nitra, ročník 1971 – 1975. Väčšina je narodená v roku 1956. Ďakujem za prípadnú ochotu, radu a pomoc.

Prosba

(Ing.Macejka Miroslav, 26. 8. 2011 17:29)

Dobrý deň,
mám veľkú prosbu.Som zo Slovenska a chodil so mnou na strednú školu Ovečka Peter.Zmizol nám z očí,vraj žije v Čechách,určite bol alebo je vojak z povolania a zúčastnil sa voj.misií .Na vašej stránke sa také meno vyskytlo a tak nás napadlo či to nie je práve on.V októbri organizujeme stretnutia spolužiakov po 30.rokoch z SOUP Nové Mesto nad Váhom a radi by sme ho po 30.rokoch videli.Ak máte na neho kontakt,veľmi prosíme o odovzdanie tohto zvláštneho odkazu .Ak sme vystrelili mimo,prosíme o prepáčenie a vopred sa ospravedlňujeme.
Macejka Miroslav
00421903452828
macejka.bioaspa@slovanet.sk